Літня школа з підготовки до ЄФВВ із політології та міжнародних відносин

Заставка школи

Кафедра міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки запрошує на Літню школу «Обираємо спеціальність разом: міжнародна інформація – 2023. Магістратура». Термін проведення – з 12 до 20 червня 2023 року, форма – дистанційна.

Метою літньої школи є інформаційна та мотиваційна підготовка майбутніх здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня, які орієнтуються на вступ на магістерські освітньо-наукові та освітньо-професійні програми «Міжнародна інформація» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», та надання консультаційної допомоги з підготовки до складання єдиного фахового вступного випробування з предметів «Політологія» та «Міжнародні відносини».

У програмі літньої школи передбачено консультації за такими розділами програми предметного тесту з політології та міжнародних відносин єдиного фахового вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра:

• Історія політичних вчень;
  • Загальна теорія політики;
  • Політичні інститути та процеси;
  • Теорія міжнародних відносин;
  • Зовнішня політика України;
  • Світовий порядок та геополітика.

Повна програма – у доданому файлі.