Літня школа 2022 у рамках проєкту Erasmus+ «Логістика та управління ланцюгами поставок»

Заставка заходу

Викладачі кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки організовують Літню школу в рамках проєкту «Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду» Erasmus+ Jean Monnet Module для учнів старших класів уже другий рік поспіль. Заходи відбуватимуться впродовж 6–10 червня 2022 року.

Основна мета Літньої школи – це ознайомлення учнів старшої школи із сферою логістики та управління ланцюгами поставок, кращими європейськими логістичними практиками і формування в учнів усвідомленого підходу до вибору майбутньої професії.

Цього року учасниками Літньої школи будуть учні Львівської академічної гімназії. У програмі передбачені тематичні бізнес-ігри, презентації, тести, екскурсія на виробництво. Учні попрактикують навички командної роботи і критичного мислення, виконуючи індивідуальні завдання та в групі. З лекцій та відео школярі дізнаються про сутність та основні принципи логістики та ланцюгів поставок, враховуючи європейський досвід.

Окрім Літньої школи, в рамках проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module «Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду» викладачі проєктної команди викладають вибіркову дисципліну з однойменною назвою для студентів різних спеціальностей Національного університету «Львівська політехніка», проводять міжнародну науково-практичну конференцію, екскурсії та щороку у квітні – День Логістики за участю бізнесу, влади, студентів і викладачів.

Програма Літньої школи 2022 – у доданому файлі.

Відео Літньої школи 2021