Лекція від Charles K. Whitehead на тему «Залучення коштів для реалізації інновацій та стартап-проектів»

Лекція від Charles K. Whitehead

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на лекцію від Charles K. Whitehead на тему «Залучення коштів для реалізації інновацій та стартап-проектів», яка відбудеться 10 квітня 2019 року в приміщенні стартап-школи за адресою вул. Колесси, 2.

Ділитиметься власним досвідом великий американський інвестиційний банкір (в різні роки Managing Director CitiBank, Managing Director Salomon Brothers, Managing Director CitiGroup), фахівець в банківському та інвестиційному справі, фінансових ринках, трансакціях, фінансових інструментах інвестування інновацій, капіталізації нематеріальних активів, фондовому і облігаційному ринку, професійний юрист у різних сегментах фінансового, корпоративного, бізнес-права, який в останні роки поєднує професорську роботу в Корнельському університеті з консультаційною діяльністю.

Учасники лекції дізнаються:

• Як залучити кошти для реалізації стартап-проектів?
  • Як працювати з інвестиціями?
  • Як залучити кошти для реалізації інновацій?

Початок лекції о 14:00.