ХІІІ Відкрита наукова конференція Інституту прикладної математики та фундаментальних наук

Інститут прикладної математики та фундаментальних наук Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ХІІІ Відкритій конференції ІМФН, присвяченій 125-ти річчю від дня народження Стефана Банаха, яка відбудеться 30–31 березня 2017 року у Львові.

Початок конференції – 30 березня 2017 року о 14:00 в ауд. 214 IV навчального корпусу Львівської політехніки.

Напрями та секції

• Математика
    • математика і механіка (математичний аналіз, диференціальні рівняння, рівняння математичної фізики, алгебра, геометрія, механіка)
    • прикладна математика (обчислювальна математика, чисельні методи, математичне моделювання)
  • Фізика
    • теоретична фізика
    • експериментальна та прикладна фізика
    • наноматеріалознавство
  • Інформаційні технології
    • міжнародна інформація
    • геоінформаційні технології
    • технології глобальних мереж та веб-дизайн
  • Нарисна геометрія та комп’ютерна графіка
    • нарисна геометрія та комп’ютерна графіка
  • Методика викладання точних і природничих наук
    • методика викладання математики, фізики, хімії, інформатики

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Крайній термін подання заявок на участь – 1 березня 2017 року. Крайній термін подання матеріалів – 15 березня 2017 року.

Електронна пошта Оргкомітету – vm.imfn@gmail.com.