IX Міжнародна конференція «Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій»

IX конференція «Проблеми збереження історичних фортифікацій»

Кафедра реставрації архітектурної та мистецької спадщини Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка» (Україна), Державна Вища Технічна Школа у м. Холмі (Польща) та інші організатори запрошують до участі у IX Міжнародній науковій конференції «Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій», яка відбудеться 12–16 червня 2017 року в містах Львові (Україна) та Холмі (Польща).

Програма конференції

Мета конференції:

• обговорення актуальних проблем дослідження, збереження і реставрації історичних фортифікацій та пропозицій до їхнього розв’язання;
  • налагодження спілкування між науковцями у сфері охорони історичних фортифікацій.

У програмі конференції – засідання (регламент доповіді до 20 хв.), екскурсії. Робочі мови конференції – українська, польська, англійська.

Для участі у конференції необхідно надіслати зголошення із вказаною темою доповіді, контактною та іншою інформацією на електронну адресу rams.poly@gmail.com. Крайній термін приймання заявок – 1 квітня 2017 року.

Інформаційне повідомлення конференції