ІV Міжнародна інтернет-конференція молодих учених «Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні»

інтернет-конференція

Організаційний комітет запрошує взяти участь у ІV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених «Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні: проблеми та перспективи вирішення», яка відбудеться 29–30 квітня 2020 року в Навчально-науковому інституті економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

До участі в конференції запрошують молодих учених віком до 35 років (принаймні один із авторів повинен відповідати цьому критерію; для докторів наук і докторантів – до 40 років), серед яких – викладачі навчальних закладів, наукові співробітники, аспіранти, докторанти тощо, а також фахівці у сфері економіки і управління, які працюють на підприємствах, в організаціях та установах, представники органів місцевого самоврядування та державних органів влади, що займаються розв’язанням проблем економічного розвитку, магістри.

Секції роботи конференції

1. Управління економікою держави в умовах євроінтеграції.
  2. Регіональне управління економікою на засадах інноваційного розвитку.
  3. Управління операційною, інвестиційною та фінансовою діяльністю суб’єктів господарювання.
  4. Формування та адаптація інструментарію управління економічними процесами в ХХІ столітті.
  5. Вплив глобальних політичних, соціальних та екологічних проблем на економічні процеси в державі.

Для участі в конференції необхідно до 22 квітня 2020 року заповнити реєстраційну заявку й надіслати тези доповіді і сканований оригінал документа про оплату оргвнеску на електронну адресу оргкомітету conf-rmv-inem@ukr.net, зазначивши в темі повідомлення «Тези: прізвище та ініціали учасника».

Докладніше – на сайті організаторів