Еко-вікенд – екологічне свято у Національному університеті «Львівська політехніка»

Еко-вікенд у Львівській політехніці

Еко-вікенд – це свято, яке покликане продемонструвати, як раціонально використовувати й максимально зберігати природні ресурси та покращувати екосистему Землі загалом і Львівського регіону зокрема.

14 вересня 2018 року на території біля головного корпусу Львівської політехніки наукова та студентська спільнота Університету, а також небайдужі до екологічних проблем організації проводитимуть і будуть учасниками різноманітних яскравих і водночас корисних заходів, спрямованих на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності, адже кожен мешканець планети Земля може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища.

Проведення такого заходу дасть змогу в доступній пізнавально-науковій формі закцентувати увагу дітей, молоді та дорослих на такій надзвичайно важливій проблемі сучасності як нераціональне використання природніх ресурсів Землі, а також продемонструвати інноваційні можливості Львівської політехніки.

Початок заходу об 11:30.