Заходи в межах проєкту TrustAI

Воркшоп «Надійний штучний інтелект в медицині та охороні здоров’я» в межах конференції IDDM 2022

19 листопада 2022 року в межах п’ятої міжнародної наукової конференції «Informatics & Data-Driven Medicine», яка цьогоріч проводиться в Університеті Люмьер Ліон 2 у місті Ліон, Франція відбувся воркшоп "Trustworthy AI in Medicine and Healthcare", який провела доцент кафедри АСУ Анастасія Дорошенко.

Зокрема, було розглянуто основні принципи та вимоги до надійного штучного інтелекту, сформульовані у рекомендаціях щодо етичного та надійного ШІ, розроблених експертною групою із штучного інтелекту Європейської Комісії.

Науковці, які займаються розробкою AI систем, досліджують нові методи та моделі штучного інтелекту отримали чудову можливість обговорити кращі практики та принципи створення надійного ШІ, визначити основні виклики, проблеми та шляхи їх вирішення для медичних систем, що використовують ШІ.

Цьогоріч, конференція об’єднала науковців із різних країн, зокрема з Естонії, України, Великобританії, Німеччини, Польщі, Бразилії, Швеції, Індії, Румунії, Алжиру, Австрії, Фінляндії та Алжиру.

Trustworthy AI Trustworthy AI Trustworthy AI Trustworthy AI Trustworthy AI Trustworthy AI Trustworthy AI Trustworthy AI Trustworthy AI
Оновлено 11 місяців 3 тижні тому