Викладачка ІСТР увійшла до робочої групи з розробки Програми заходів екологічної просвіти

Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності
Учасники робочої групи

З ініціативи екологічного руху «Чисте місто» у Львові ініційована Програма проведення інформаційно-просвітницьких заходів щодо мінімізації та раціонального поводження з відходами, розвитку екологічної просвіти та культури серед населення міста на 2021–2025 роки.

До розробки цієї програми залучена викладачка кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Марія Руда.

На сьогодні екологічна ініціатива «Чисте місто» об’єднує громадські організації екологічного спрямування, заклади вищої освіти Львова, органи виконавчої влади та представників громадянського суспільства Західного регіону України.

Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола і кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності з 2019 року є офіційними партнерами цієї ініціативи та співорганізаторами багатьох еколого-просвітницьких заходів.