Міжнародний науковий семінар «Особливості підготовки докторів філософії з політичних наук: кращі зарубіжні практики»

Заставка онлайн-конференції

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» та Інститут політичних наук Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині (Республіка Польща) 18 грудня 2020 року запрошують до участі у Міжнародному науковому семінарі «Особливості підготовки докторів філософії з політичних наук: кращі зарубіжні практики».

Захід відбуватиметься в рамках співпраці кафедри політології та міжнародних відносин Львівської політехніки та Інституту політичних наук Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині.

Міжнародний семінар відбудеться онлайн на платформі Zoom. Початок о 12:30.

За докладнішою інформацією звертатися на кафедру політології та міжнародних відносин: e-mail pmv.dept@lpnu.ua, телефон (032) 258-21-89 (Луцишин Галина Іванівна).