ІТ-компанія GlobalLogic запрошує студентів, аспірантів та викладачів на GL SmartCity Online Hackathon

Організатори заходу
запрошення  GL SmartCity Online Hackathon

ІТ-компанія GlobalLogic запрошує студентів, аспірантів та викладачів із Києва, Харкова, Львова та Миколаєва на GL SmartCity Online Hackathon, що відбудеться 26 та 27 вересня 2020 року. Це дводенний онлайн-марафон зі створення прототипів (MVP) на тему Smart City.

Проєкт GL Smart City – модель розумного міста, в якому автомобілі, велосипеди, світлофори та інші об’єкти міста спілкуються між собою для оптимізації дорожнього руху. В рамках цього проєкту команди зі студентів та спеціалістів GlobalLogic вже розробили систему виявлення дефектів дорожнього покриття, систему оптимізації перемикачів світлофорів та систему визначення якості повітря.

В команді обов’язково мають бути студенти, можуть також входити викладачі та аспіранти.

Реєстрація триватиме до 18 вересня (включно).

Переможці отримають призи та можливість пройти інтерв’ю у GlobalLogic.