Хмельницький політехнік став призером тестування «Лайфхаки з фінансової безпеки» від НБУ

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із заходу

Високій рівень знань з економічних дисциплін продемонстрували студенти-економісти Хмельницького політехнічного фахового коледжу, які активно долучились до заходів, організованих дистанційно Національним банком України під час Global Money Week 2021.

На інтерактивному занятті НБУ «Лайфхаки з фінансової безпеки» були присутніми 135 учасників із різних куточків України. Під час тестування на платформі «Kahoots», у якому брали участь 92 учасники, юний політехнік Вадим Дубовський посів почесне ІІІ місце. Переможців привітала особисто Олена Тригуб – Головний фахівець Департаменту комунікацій Національного банку України.

Підготовку студентів здійснювала викладач-методист Наталія Гавронська.