Зимове сходження львівських політехніків у Карпатах

Асоціація випускників Львівської політехніки
Фото зі сходження

9–10 березня 2024 року група професійно підготовлених випускників Львівської політехніки здійснила коротке зимове сходження по Чорногірському хребту на гору Ребра висотою 2001 м над рівнем моря. Сходження було присвячено 208-й річниці від дня заснування нашого університету.

Маршрут протяжністю 20 км пролягав мальовничими схилами зимових Карпат через гору Шпиці, озеро Несамовите до турбази Заросляк. Погода видалась сонячна, морозна і трохи вітряна. Протяжність маршруту в часі становила 9 годин. Під час сходження зародилась ідея: у межах Концепції розвитку Асоціації випускників Львівської політехніки створити Альпіністський клуб спільноти випускників Університету, клуб однодумців, яких приваблюють гірські походи та які готові пізнавати природу, займатись краєзнавством.

У подальших планах – організація школи альпіністської підготовки, сходження різних категорій складності, пізнання рідного краю. Для підготовлених членів клубу в перспективі – планові поїздки в Непал, Тибет, Гімалаї, Антарктиду. Отож, якщо мрієте стати частиною спільноти, що розбудовується, просимо зголошуватися, заповнивши гугл-форму.

Також у межах благодійної акції «208 років – 208 тисяч!» з нагоди дня Львівської політехніки запрошуємо долучитись до збору коштів для допомоги українським захисникам, нашим випускникам, який ініціювали студенти Університету. Номер картки банки у Монобанку – 5375 4112 1639 0018.

Політехніки для перемоги! Слава Україні та її захисникам!