Зрозуміти сучасність крізь призму історії цивілізації: книжкова новинка ІППО і кафедри теорії пpaвa та конституціоналізму

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

У навчальному посібнику у вигляді схем та таблиць подано матеріал з дисципліни «Міжнародне право». Основне призначення – допомогти у найкоротший термін пригадати та систематизувати знання з курсу, який охоплює загальну частину та окремі галузі міжнародного права. У доступній формі подано відомості про поняття та особливості міжнародного права, окремі галузі міжнародного права, зміст спеціальних термінів і словосполучень, які використовують у міжнародному праві. Схеми та таблиці розроблено відповідно до чинних міжнародних договорів.

Посібник призначено для студентів, аспірантів, викладачів та осіб, котрі прагнуть отримати знання у сфері міжнародного права або цікавляться зазначеною проблематикою.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки