Золочівський коледж надає евакуйованим студентам можливість продовжити навчання дистанційно

Золочівський фаховий коледж Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Золочівський фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» надає студентам закладів фахової передвищої освіти, які перебувають в евакуації на теренах Золочівщини і не тільки, можливість продовження навчання з використанням дистанційної платформи коледжу.

Навчання можливе за освітньо-професійними програмами для спеціальностей:

• 071 «Облік і оподаткування»;
  • 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
  • 081 «Право»;
  • 121 «Інженерія програмного забезпечення»;
  • 122 «Комп’ютерні науки».

Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму й надіслати скановану копію заяви від студента (чи батьків) щодо продовження навчання на дистанційній платформі Золочівського фахового коледжу Львівської політехніки.

Заяву в довільній формі (обов’язково зазначити заклад освіти і спеціальність, за якою студент навчався, місце перебування) та запитання надсилати на електронну адресу zolkol@ukr.net.

Форма для реєстрації