Золь-гель синтез силікатних порошків та покрить: книжкова новинка кафедри хімічної технології силікатів

Кафедра хімічної технології силікатів Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки монографії

Серед сучасних передових технологій неорганічних матеріалів особливе місце займає золь-гель технологія. Широкий спектр складів, значно нижча температура синтезу порівняно з традиційними технологіями дає змогу отримувати високооднорідні нанопорошки і покриття для технічних цілей.

У монографії «Золь-гель синтез силікатних порошків та покрить» наведено багаторічні результати досліджень авторів з отримання оксидних порошків та склоподібних покрить переважно силікатних систем за золь-гель технологією. Зібрано значний аналітичний матеріал, який вперше у вітчизняній практиці дає змогу свідомо скеровувати власні дослідження для отримання матеріалів із необхідною структурою та властивостями.

Монографія рекомендована для науковців та спеціалістів із матеріалознавства, хімічної технології, а також для проведення досліджень аспірантами та студентами.