Знайомство з Інститутом комп’ютерних наук та інформаційних технологій у рамках Наукових фестин

Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій
Фрагмент заставки заходу

У рамках фестивалю «Наукові фестини» Львівської політехніки 21 квітня 2023 року відбудеться зустріч з дирекцією Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій та представниками кафедр ІКНІ.

Представники дирекції Інституту розкажуть гостям про умови цьогорічного вступу до Університету, про зміни та основні аспекти, на які слід звернути увагу абітурієнтам, ознайомлять зі змістом освітніх програм ІКНІ за спеціальностями:

• 035 «Філологія (прикладна лінгвістика)»
  • 121 «Інженерія програмного забезпечення»
  • 122 «Комп’ютерні науки (Системи штучного інтелекту)»
  • 122 «Комп’ютерні науки (Обчислювальний інтелект смарт-систем)»
  • 122 «Комп’ютерні науки (Проєктування і програмування інтелектуальних систем та пристроїв)»
  • 124 «Системний аналіз»
  • 124 «Управління ІТ продуктами»
  • 126 «Розподілені інформаційні системи та технології»
  • 186 «Видавництво та поліграфія»

Місце проведення заходу – аудиторія 414 V навчального корпусу Львівської політехніки. Початок о 14 годині.

Ми раді будемо зустріти всіх охочих!