Журналісти медіа-хабу «Твоє місто» перевірили Львівську політехніку на інклюзивність

За матеріалами порталу «Твоє місто»
В аудиторії Львівської політехніки

Tvoemisto.tv вирішило дослідити, наскільки інклюзивним стає Львів та чого бракує місту для його доступності. Для цього журналісти проїхалися по деяких локаціях міста разом з львів’янкою пані Оксаною Шипош, яка пересувається на візку вже майже двадцять років.

Оскільки пані Оксана вже має досвід навчання у закладі освіти (Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського), цікава її думка щодо інклюзивності вишів. Тому Tvoemisto.tv перевірило Національний університет «Львівська політехніка».

Про результати – у матеріалі Містом на інвалідному візку. Чи стали оновлені вулиці Львова доступними. Експеримент на порталі «Твоє місто».