Журналістка «Радіо Свобода» прочитала для політехніків лекцію на тему свободи слова

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото з лекції

20 жовтня 2022 року в рамках проєкту «Ініціатива ЄС Східне партнерство: можливості для України» (EaP initiative) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне відбулась лекція на тему «Свобода слова як важлива складова євроінтеграційного процесу України».

Про українську журналістику в час війни і про те, наскільки важлива свобода слова для України, яка бачить своє майбутнє у європейській спільноті, – про це була розмова з журналісткою «Радіо Свобода» Галиною Терещук. Попри те, що сьогодні, в час війни, є обмеження у роботі журналіста з огляду на безпеку й нерозголошення інформації, суспільство повинно отримувати об’єктивну та неупереджену інформацію, має бути поінформованим. Бо це основа демократичного розвитку країни.

На лекції було близько 100 студентів та учасників проєкту. Присутні активно задавали питання, зокрема їх цікавила практична робота журналіста, як відрізнити фейк у медіа, як бути медійно грамотними.

Дякуємо усім учасникам лекції та продовжуємо працювати над новими, не менш корисними івентами!

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції