Англомовний науковий журнал «Mathematical Modeling and Computing» включено до наукометричної бази Scopus

Редакція журналу «Mathematical Modeling and Computing»
«Mathematical Modeling and Computing»

Редакція наукового журналу «Mathematical Modeling and Computing» повідомляє, що англомовний науковий журнал «Mathematical Modeling and Computing» включено до списку журналів, які індексуються наукометричною базою Scopus, та створено відповідний профіль журналу.

Англомовний науковий журнал «Mathematical Modeling and Computing» видають спільно Національний університет «Львівська політехніка» та Центр математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я. С. Підстригача НАН України. Головний редактор видання – ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало.

англомовний науковий журнал «Mathematical Modeling and Computing»