Завідувача кафедри АФМ запросили експертом до Всесвітнього рейтингу університетів від Times Higher Education

Кафедра АФМ Львівської політехніки
Назар Подольчак

Завідувача кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Назара Подольчака вкотре запросили експертом з оцінювання вищих навчальних закладів у World University Rankings – найбільший Всесвітній рейтинг університетів від британського видання Times Higher Education. До нього входять 1400 закладів вищої освіти з 92 країн.

Рейтинг формують на тринадцятьох ретельно відібраних показниках, які вимірюють ефективність роботи закладу в галузі навчання, науково-дослідної роботи, передавання знань та формування світогляду.

На основі незалежного опитування, яке проходять студенти, викладачі, експерти у галузі освіти, формується всебічне уявлення про глобальну вищу освіту, що дає змогу виокремити найкращі університети у світі.

Нагадаємо, що Львівська політехніка стала найкращим українським вишем у World University Rankings 2020.