Львівська політехніка – найкращий український виш у рейтингу World University Rankings 2020 від Times Higher Education

За матеріалами сайту «ЄвроОсвіта»
World University Rankings 2020

Оприлюднено World University Rankings 2020 – Всесвітній рейтинг університетів від британського видання Times Higher Education. До нього включено майже 1400 університетів із 92 країн, він є найбільшим і найрізноманітнішим світовим університетським рейтингом. Таблиця базується на 13 ретельно відкаліброваних показниках, які вимірюють ефективність роботи закладів вищої освіти в галузі навчання, досліджень, передавання знань та світогляду.

Це єдиний університетський рейтинг, який незалежно перевіряє фірма професійних служб PricewaterhouseCoopers і якому довіряють студенти, викладачі та експерти освітньої галузі у всьому світі.

У черговому щорічному рейтингу найкращих університетів світу є 6 українських університетів, один із яких – Національний університет «Львівська політехніка – отримав місце в групі 801–1000, а решта йдуть у категорії 1000+:

• Львівський національний університет імені Івана Франка,
  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»,
  • Сумський державний університет,
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
  • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

Загальний рейтинг найкращих університетів світу від Times Higher Education очолює Оксфордський університет.

рейтинг World University Rankings 2020