Завідувач кафедри ММП взяла участь у Міжнародному тижні для викладачів у рамках програми Erasmus+

Кафедра ММП Львівської політехніки
програма академічної мобільності Erasmus+

13–17 травня 2019 року в Козьмінському Університеті (м. Варшава, Польща) відбувався Міжнародний тиждень для викладачів та тренінги в рамках програми академічної мобільності Erasmus+. Національний університет «Львівська політехніка» представляла завідувач кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва професор Ольга Пирог.

Організатори запропонували цікаву та пізнавальну програму для учасників та кілька корисних кейсів.

Під час перебування у Варшаві Ольга Пирог зустрілася зі студентами-магістрами спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Львівської політехніки, які навчаються у Козьмінському Університеті за програмою академічної мобільності Erasmus+. Також було обговорено напрями подальшої співпраці з польськими колегами щодо здійснення спільних міжнародних освітніх та наукових досліджень.

Ольга Пирог у Козьмінському Університеті Ольга Пирог у Козьмінському Університеті Ольга Пирог у Козьмінському Університеті Ольга Пирог у Козьмінському Університеті