Завідувач кафедри маркетингу і логістики Євген Крикавський взяв участь у розробленні програми ЄФВВ

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Євген Крикавський

Завідувач кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки, д.е.н., професор Євген Крикавський взяв участь у розробленні Програми предметного тесту з управління та адміністрування єдиного фахового вступного випробування для навчання на здобуття ступеня магістра (однакової для спеціальностей 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 076 «Торгівля»).

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 19.11.2021 № 1258 «Про забезпечення методичних та організаційних питань проведення єдиного фахового вступного випробування у 2022 році» професор Крикавський був єдиним представником Інституту економіки і менеджменту серед розробників Програми.