Завідувач кафедри КПП взяв участь у міжнародній конференції щодо підготовки дисертацій в умовах воєнного стану

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Фото з конференції

30 вересня 2023 року завідувач кафедри кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка», професор, д.ю.н. Олексій Гумін взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання підготовки дисертацій в умовах воєнного стану», яка відбулася в м. Рівному (організатор – Науково-дослідний інститут публічного права).

Тема виступу професора Гуміна – «Вимоги до підбору наукової літератури в процесі підготовки дисертаційних досліджень».

У проведенні конференції взяли участь працівники 52 науково-дослідних та навчальних закладів України, також представники відповідних структур Словаччини.

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції