Завідувач кафедри філософії Ігор Карівець прочитав гостьову лекцію для викладачів та аспірантів КПІ

Кафедра філософії Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

16 травня 2022 року завідувач кафедри філософії Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка», д-р філос. наук, доцент Ігор Карівець прочитав гостьову лекцію на тему «Філософія як концепт життя і як наукове поняття» для викладачів та аспірантів кафедри філософії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Під час лекції було розглянуто такі питання:

• особливості викладання філософії у технічних університетах;
  • поняття наукової філософії, її теоретичні та практичні цілі викладання і вивчення у технічних університетах;
  • організація наукової роботи у сфері філософії та специфіка такої роботи.

Після лекції відбулася жвава дискусія, лектор відповів на поставлені запитання. Обговорили також питання подальшої співпраці кафедр філософії обох вишів.