Завідувач кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності ІСТР підготував наймолодшого доктора технічних наук в Україні

За матеріалами сайту Вінницького національного технічного університету
Роман Петрук

Випускник Вінницького національного технічного університету, доцент кафедри екології та екологічної безпеки Роман Петрук захистив докторську дисертацію за спеціальністю «екологічна безпека». Тема дослідження – «Наукове обґрунтування оптимальних форм інтегрованого управління екологічною безпекою непридатних пестицидів та пестицидовмісних відходів».

Науковий консультант – Ігор Петрушка, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Національного університету «Львівська політехніка».

Відтепер саме Роман Петрук – наймолодший доктор технічних наук в Україні, однак про його вік не повідомляють.