Завершився курс підвищення кваліфікації для освітян Університету «Створення навчального відеоконтенту»

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

Завершився організований кафедрою педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки курс підвищення кваліфікації для освітян Університету «Створення навчального відеоконтенту», який тривав з 15 лютого до 31 березня 2022 року.

У процесі навчання відбулося підвищення рівня цифрової компетентності науково-педагогічних працівників (викладачів) через знайомство з можливостями сервісів для створення й обробки відео, розроблення інтерактивних вправ. Тепер випускники курсу вміють реєструватися на різноманітних соціальних сервісах, створювати й редагувати відеоконтет для власного YouTube-каналу.

Із 49 учасників, що розпочали роботу, 39, які ретельно відпрацювали 30 годин (взяли участь у 4 вебінарах, виконали 4 комплексні роботи та пройшли тестування) отримали відповідні сертифікати.

Невеличка аналітика та враження учасників зібрані у файлі.

Організатори курсу бажають плідного застосування здобутих знань для ефективної організації освітнього процесу!