Завершився другий день Міжнародної літньої школи молодих журналістів

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-школи

Завершився другий день Міжнародної літньої школи молодих журналістів, організований кафедрою журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки.

Зірковими гостями були:

• Таїсія Турчин, виконавча продюсерка управління цифрової бібліотеки Національної суспільної телерадіокомпанії України АТ «НСТУ», яка розповіла про проєкт «Суспільне. Медіатека», архів відеозаписів та як успішно зреалізувати такий проєкт в Україні;
  • міжнародна спікерка Катерина Загородня, вільна журналістка, письменниця, авторка бестселеру «Я працюю між Європою і Азією», що розказала, як журналістам зреалізувати себе за кордоном та як трансформувати журналістську діяльність у письменництво.

Попереду останній, але не менш цікавий день школи.

Скріншот з онлайн-школи Скріншот з онлайн-школи Скріншот з онлайн-школи Скріншот з онлайн-школи Скріншот з онлайн-школи