Завершив роботу IІІ Міжнародний науковий симпозіум «Сталий розвиток – стан та перспективи» (SDEV’2022)

Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола
Фото з конференції

26–29 січня 2022 року в смт Славське на базі Навчально-оздоровчого табору «Політехнік-2» відбувся ІІІ Міжнародний науковий симпозіум «Сталий розвиток – стан та перспективи», організаторами якого були Національний університет «Львівська політехніка», Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола, а співорганізатором – Всеукраїнська екологічна ліга.

Загалом у роботі конференції взяло участь понад двісті науковців із різних міст України, зокрема Полтави, Одеси, Києва, Харкова, Покровська, Кам’янця-Подільського, Самбора, Кременчука, Сум, Дніпра, а також іноземні учасники з Польщі, Америки, Чехії, Білорусі та Німеччини.

Симпозіум урочисто відкрив голова оргкомітету, директор Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки професор Олександр Мороз, який привітав учасників і побажав успішної роботи, а також наголосив на актуальності тематики симпозіуму та її важливості для досягнення цілей сталого розвитку.

На пленарному засіданні заслухано доповіді М. Мальованого, Я. Гумницького (м. Львів), І. Васькіної (м. Суми), Ю. Зеленко (м. Дніпро), О. Степової, О. Ганошенко (м. Полтава), З. Тартачинської (м. Львів). Також було пряме включення колег із Німеччини M. Tafel, J. Schultheiß, M. Reiss (Geisenheim). Продовжили роботу секційні засідання відповідно до тематики симпозіуму.

Загалом доповіді всіх учасників були цікавими й різноплановими і стосувались кліматичних змін, моніторингу та менеджменту природоохоронних територій, екологічної безпеки виробництв, технології очищення стічних вод, атмосферного повітря, запобігання забрудненню ґрунтів, а також екологічної експертизи товарів, підприємництва, туризму та рекреації тощо.

Матеріали доповідей учасників опубліковано у матеріалах ІІІ Міжнародного наукового симпозіуму SDEV’2022.

Організатори вдячні всім учасникам за інтерес до симпозіуму і запрошують на наступні не менш цікаві наукові заходи!

Фоторепортаж – на сторінці Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола у соцмережі Фейсбук.