Завершилися фінальні змагання найкрасивіших дівчат Університету за титул «Міс Політехніки 2016»

Організатори заходу
Герб Львівської політехніки

24 травня 2016 року відбувся фінал конкурсу «Міс Політехніки 2016», організованого Колегією та профкомом студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».

Підсумки конкурсу

• Переможницею конкурсу стала Катерина Телюк з Інституту економіки та менеджменту.
  • В номінації «Перша Віце-Міс 2016» перемогла Ірина Кривейко з Інституту архітектури.
  • Почесне звання «Друга Віце-Міс 2016» виборола Юлія Томашевська з Інституту архітектури.
  • В номінації «Міс Глядацьких Симпатій 2016» перемогла Анна Мартиник з Інституту прикладної математики та фундаментальних наук.
  • У номінації «Міс Фотогенічність 2016» перемогу здобула Катерина Олос з Інституту архітектури.