Завершується термін подання запитів на Конкурс Ф86 для здобуття грантів Президента України молодим ученим

Юрій Ятчишин, НДЧ Львівської політехніки
 Конкурс Ф86

Державний фонд фундаментальних досліджень проводить конкурс Ф86 на гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2020 році.

До участі в конкурсі допускають молодих вчених віком (на час подання запиту): доктори наук – до 35 років, докторанти – до 33 років, кандидати наук – до 30 років (не включно!).

Грошовий розмір гранту становить: для докторів наук – 90 тис. грн.; для докторантів – 75 тис. грн.; для кандидатів наук – 60 тис. грн.

Для подання запиту на участь у конкурсі необхідно виконати такі дії.

1. Зареєструватися на ресурсі Інформаційно-аналітична система грантової підтримки проектів (для учасників, які раніше не брали участі у конкурсах ДФФД, або не є зареєстрованими на цьому ресурсі).
  2. Заповнити он-лайн форму для конкурсу Ф86.
  3. Зберегти та роздрукувати форму запиту. Паперовий запит має повністю відповідати електронному запиту.

Оформлені запити направляють поштою або надають особисто за адресою: м. Київ, бульвар Шевченка, 16.

Запити приймають до 20 лютого 2019 року.

Всі запитання щодо участі у конкурсі, оформлення запитів, заповнення електронної форми можна поставити за телефоном (044) 246-39-29 або електронною поштою office@dffd.gov.ua.