Заступник завідувача кафедри органічної хімії провів зустріч зі старшокласниками львівського ліцею № 17

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
Фото з профорієнтаційного заходу

Заступник завідувача кафедри органічної хімії Львівської політехніки Юрій Панченко провів зустріч зі старшокласниками ліцею № 17 Львівської міської ради. Під час зустрічі він ознайомив школярів із новою освітньою програмою «Харчова хімія та експертиза» спеціальності 102 «Хімія», на яку в 2023 році вперше в Україні відриває набір Львівська політехніка, умовами та Правилами вступу до Університету, а саме на спеціальності Інституту хімії та хімічних технологій.

Крім того, Юрій Панченко провів цікаву пізнавальну лекцію для школярів та викладачів щодо історії, природи харчових добавок та їхнього широкого використання у продуктах харчування і косметичних засобах.

Дякуємо ліцею за сприяння та організацію заходу!