Захист бакалаврських кваліфікаційних робіт студентами денної та заочної форм навчання спеціальності 051 «Економіка»

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Захист бакалаврських кваліфікаційних робіт студентами денної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» (освітньо-наукова програма магістра «Економіка») на кафедрі економіки підприємства та інвестицій Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту відбуватиметься 15 та 16 червня 2021 року з 9:00 до 15:00.

Захист проходитиме дистанційно з відеофіксацією засобами Microsoft Teams.

Захист бакалаврських кваліфікаційних робіт студентами заочної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» (освітньо-наукова програма магістра «Економіка») на кафедрі економіки підприємства та інвестицій Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту відбуватиметься 18 червня 2021 року з 9:00 до 15:00.

Захист проходитиме дистанційно з відеофіксацією засобами Microsoft Teams.