Заява прес-служби Львівської політехніки щодо організації навчального процесу в Університеті

Прес-служба Львівської політехніки
Фото Головного корпусу НУЛП

У зв’язку з появою у деяких ЗМІ необ’єктивної інформації, що спотворює фактичний стан справ щодо організації навчального процесу у Львівській політехніці, прес-служба Університету заявляє таке.

1. Навчальний процес відбувається згідно із графіком, узгодженим з органами студентського самоврядування та затвердженим наказом ректора.
  2. Навчальний процес в Університеті проходить відповідно до освітніх програм та навчальних планів у повному обсязі.
  3. Весняний семестр 2018–2019 навчального року, як завжди, завершується 30 червня 2019 року. Скорочення літніх канікул для студентів не передбачено.
  4. Науково-педагогічні працівники та навчальний допоміжний персонал працюють у штатному режимі.