Загрози, виклики, можливості: книжкова новинка ІГСН і кафедри політології та міжнародних відносин

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Монографію написано у рамках проєкту «Жан Моне модуль Еразмус+ «Ініціатива ЄС «Східне партнерство»: можливості для України», який реалізується в Національному університеті «Львівська політехніка». Вивчено ґрунтовно та всебічно ініціативу ЄС «Східне партнерство» як важливу складову процесу імплементації східної політики Європейського Союзу з урахуванням сучасних геополітичних викликів та актуальних трендів трансформації міжнародного порядку. Основну увагу акцентовано на розкритті основних етапів, специфіці становлення сучасної східної політики ЄС, функціонуванні ЄПС та СП, результатах співробітництва між ЄС і країнами-адресатами СП (Україною, Молдовою, Грузією, Білоруссю, Вірменією, Азербайджаном) у двосторонньому та багатосторонньому форматах, а також гібридних загрозах, головних обмеженнях і перспективах розвитку Східного партнерства.

Для науковців, представників органів державної влади та громадських організацій, загалом широкого кола читачів, усіх, хто цікавиться цією тематикою, а також студентів закладів вищої освіти.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки