За співпраці з кафедрою ЗМД розпочала свою роботу Школа експортера – рівень PRO

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Фото зі Школи експортера

7 листопада 2023 розпочала свою роботу Школа експортера – рівень PRO, яка орієнтована на діючих експортерів, що прагнуть поглибити знання і навички у сфері розвитку та реалізації системної експортної діяльності власних підприємств. Цього року учасниками є близько 50 експортерів з усієї України.

Масштабний освітній проект «Школа експортера» вже шостий рік реалізують спільно Львівська обласна державна адміністрація (сектор із питань підтримки експорту), Національний університет «Львівська політехніка» (кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності), Львівська торгово-промислова палата, Асоціація професійних митних посередників окремо для початківців у експорті (рівень Basic) та вже діючих експортерів (рівень PRO).

Учасників школи експортера привітали Степан Куйбіда – директор департаменту економічної політики ЛОДА, Андрій Кузнік – в.о. начальника Львівської митниці, Вероніка Бурда – керівниця сектору із питань підтримки експорту ЛОДА, Ольга Мельник – завідувачка кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка», Володимир Коруд – віце-президент Львівської торгово-промислової палати, Андрій Тодощук – президент Асоціації професійних митних посередників.

Навчання на рівні PRO складатиметься з 8 інтенсивних тренінгів, які включатимуть не лише теоретичні засади, але й практичні завдання від 10 професійних лекторів.

На рівні PRO навчання розпочалося з тренінгу на тему «Ведення переговорів. Стратегія» (лектор – Максим Ткаченко, експерт із продажів та цифрового маркетингу, засновник і генеральний директор маркетингового агентства Reds).

Попереду ще 8 тренінгів на теми:

• маркетингу;
  • ціноутворення та валютного обслуговування в експорті;
  • форс-мажорних обставин;
  • реєстрації ТМ;
  • сертифікації;
  • митних питань;
  • фандрайзингу та практичних успішних кейсів від уже діючих експортерів.

Спікерами Школи експортера від кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності є к.е.н., доцент Андрій Тодощук і к.т.н., доцент Олег Микитин, який також очолює Центр незалежних експертиз та випробувань «Експертус» Національного університету «Львівська політехніка».

Освітня програма «Школа експортера» реалізується за підтримки IOM Ukraine та Банк Львів.

Бажаємо учасникам цікавого та вдалого навчання!