За співавторства доцента кафедри ХТНГ Петра Топільницького вийшов підручник із технологій виробництва олив

Кафедра хімічної технології переробки нафти і газу
Заставка до матеріалу

Вийшов друком підручник «Технології виробництва олив, теорія та практика» авторства Петра Топільницького, доцента кафедри хімічної технології переробки нафти і газу Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки, Олени Тертишної, доктора технічних наук, професорки кафедри технології палив, полімерних та поліграфічних матеріалів Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет», м. Дніпро, Олега Тертишного, кандидата технічних наук, доцента кафедри харчових технологій Дніпровського аграрно-економічного університету, м. Дніпро, та Костянтина Сухого, доктора технічних наук, ректора ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет», м. Дніпро.

Підручник присвячено висвітленню основних напрямів та перспектив розвитку технологій виробництва олив, розумінню проблем у їх формуванні, особливостям експлуатації, розрахункам технологічних параметрів та конструктивних характеристик основного обладнання. Матеріал включає узагальнений передовий практичний і теоретичний досвід нафтопереробних підприємств та провідних учених галузі.

Підручник призначено для здобувачів вищої освіти, які навчаються за напрямами:

• хімічні технології та інженерія;
  • галузеве машинобудування;

а також наукових працівників, аспірантів і фахівців, які цікавляться проблемами нафтопереробки, виробництва та застосування олив і мастильних матеріалів у моторній техніці, вузлах тертя механізмів різного призначення.