За підтримки Університету у Львові відбудеться Одинадцятий Екуменічний соціальний тиждень

Організатори заходу
ХІ Екуменічний тиждень

Одинадцятий рік поспіль у Львові відбуватиметься Екуменічний соціальний тиждень. Щороку за підтримки Українського католицького університету, Львівської міської ради, Львівської обласної ради та адміністрації, Національного університету «Львівська політехніка» Інститут екуменічних студій УКУ ініціює проведення Всеукраїнського суспільного форуму. Вже традиційно в осінню пору представники різних конфесій, релігійних організацій, освіти, влади, бізнесу, громадського сектору, ЗМІ та усі люди доброї волі зберуться задля ділення досвідом та напрацювання способів розв’язання соціальних проблем.

Цьогорічною темою ЕСТ є «Молодь – Віра – Покликання». Це питання актуальне не лише для України, але й для всього світу.

До участі запрошено провідних експертів з України та з-за кордону, представників волонтерських рухів, церковних ініціатив, громадських організацій, благодійних фондів, влади та ЗМІ, а найголовніше – молоді.