З початком начального року в коледжах Університету стартують програми Junior Achievement Ukraine

За матеріалами агенції «Гал-інфо»
Заставка до матеріалу

Програми навчання підприємництву і фінансовій грамотності від Junior Achievement Ukraine стартують з початком начального року у 12 регіонах України. Більше 200 закладів середньої та професійно-технічної освіти ухвалили рішення ввести у свій навчальний план курси «Фінансова грамотність» та «Компанія». У 2023–2024 навчальному році вони будуть навчати підприємництву за міжнародними навчальними програмами Junior Achievement. Участь для учнів та вчителів цих закладів є безкоштовною.

На Львівщини заявку на навчання подали 39 закладів ПТО, 8 коледжів та 40 шкіл. Зокрема, до програми долучились такі коледжі Національного університету «Львівська політехніка»:

• Фаховий коледж інформаційних технологій (ІТ-коледж);
  • Львівський автомобільно-дорожній фаховий коледж;
  • Золочівський фаховий коледж;
  • Технологічний фаховий коледж;
  • Львівський фаховий коледж транспортної інфраструктури;
  • Техніко-економічний фаховий коледж.

Докладніше – на сайті «Гал-інфо».