З ініціативи Tech StartUp School створено Українсько-данський центр науково-технологічного співробітництва

Tech StartUp School Львівської політехніки
Назар Подольчак, Олексій Другов, Якоб Дальгоф

На початку березня у Львові стартував новий міжнародний проект – Українсько-данський центр науково-технологічного співробітництва (DK & UA Tech Hub). Це результат візиту представників Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» до Копенгагена.

Основні напрями діяльності Українсько-данського центру науково-технологічного співробітництва:

• пошук данських інвесторів для розвитку українських інновацій та стартапів;
  • розвиток академічної мобільності та інших видів науково-освітньої співпраці між Львівською політехнікою та данськими університетами;
  • розвиток бізнес-співробітництва між українськими та данськими партнерами, комерціалізація результатів наукової діяльності Львівської політехніки.

16 березня 2020 року відбулася зустріч керівника Українсько-данського центру Якоба Дальгофа із заступником керівника стартап-школи Університету Олексієм Друговим. Обговорили план та заходи з розвитку Центру. Особливу увагу було приділено навчанню стартап-команд європейських вимог підготовки бізнес-планів та залученню данських інвесторів до фінансування проєктів. Окремо розглянули шляхи роботи на час карантину. План заходів Центру розмістять на інтернет-ресурсах найближчим часом.

Новий міжнародний проект Tech StartUp School Львівської політехніки надасть іще більше можливостей для розвитку освіти, інновацій та бізнесу. Усіх, хто має зацікавленість у співпраці із данськими партнерами, просять контактувати онлайн. А вже після карантину відбудеться офіційне відкриття Українсько-данського центру науково-технологічного співробітництва.

Сторінка Українсько-данського центру науково-технологічного співробітництва у соцмережі Фейсбук