На початку березня у Львові стартував новий міжнародний проект – Українсько-данський центр науково-технологічного співробітництва (DK & UA Tech Hub). Це результат візиту представників Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» до Копенгагена.
Основні напрями діяльності Українсько-данського центру науково-технологічного співробітництва:
- пошук данських інвесторів для розвитку українських інновацій та стартапів;
- розвиток академічної мобільності та інших видів науково-освітньої співпраці між Львівською політехнікою та данськими університетами;
- розвиток бізнес-співробітництва між українськими та данськими партнерами, комерціалізація результатів наукової діяльності Львівської політехніки.
16 березня 2020 року відбулася зустріч керівника Українсько-данського центру Якоба Дальгофа із заступником керівника стартап-школи Університету Олексієм Друговим. Обговорили план та заходи з розвитку Центру. Особливу увагу було приділено навчанню стартап-команд європейських вимог підготовки бізнес-планів та залученню данських інвесторів до фінансування проєктів. Окремо розглянули шляхи роботи на час карантину. План заходів Центру розмістять на інтернет-ресурсах найближчим часом.
Новий міжнародний проект Tech StartUp School Львівської політехніки надасть іще більше можливостей для розвитку освіти, інновацій та бізнесу. Усіх, хто має зацікавленість у співпраці із данськими партнерами, просять контактувати онлайн. А вже після карантину відбудеться офіційне відкриття Українсько-данського центру науково-технологічного співробітництва.
Сторінка Українсько-данського центру науково-технологічного співробітництва у соцмережі Фейсбук
![устріч керівника Українсько-данського центру Якоба Дальгофа із Олексієм Друговим](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/16/para/gallery/tsusdan-2020-1.jpg?itok=--LhUsON)
![устріч керівника Українсько-данського центру Якоба Дальгофа із Олексієм Друговим](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/16/para/gallery/tsusdan-2020-2.jpg?itok=W0FSKJvm)
![устріч керівника Українсько-данського центру Якоба Дальгофа із Олексієм Друговим](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/16/para/gallery/tsusdan-2020-3.jpg?itok=ZL44AUQ8)