Юлія Салькова, студентка кафедри МІ: «На практиці я отримала цінний досвід із надання адміністративних послуг мешканцям моєї рідної громади»

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Фото із практики

Своїми враження про цьогорічну практику за темою бакалаврської кваліфікаційної роботи, що проходила на базі Центру надання адміністративних послуг Солонківської сільської ради Львівського району, ділиться студентка групи МІ-41 кафедри міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Юлія Салькова:

«Найперше хочу зазначити, що ЦНАП у Солонківській сільській раді вирізняється широким спектром доступних послуг для мешканців, що включає в себе різноманітні адміністративні процедури. Зосереджуючи увагу на навчанні та підвищенні кваліфікації персоналу й використанні новітніх технологій, Центр створює умови для покращення якості обслуговування. Додаткові господарські послуги, такі як банківські операції та ксерокопіювання документів, доповнюють основний спектр, що сприяє зручності й ефективності для мешканців сільських територій.

Окрім цього, всю необхідну інформацію про Центр надання адміністративних послуг можна знайти на офіційному веб-сайті Солонківської територіальної громади. Це дуже корисне джерело для написання бакалаврської роботи, оскільки тут міститься повний перелік послуг, положення про відділ «ЦНАП», регламент Центру, графік роботи, зразки заяв та багато іншої інформації, що допоможе детально розглянути тему дослідження.

Пройшовши практику у ЦНАПі Солонківської сільської ради, я отримала цінний досвід у сфері надання адміністративних послуг та встановлення ефективної комунікації з мешканцями територіальної громади. Під час практики я здобула практичні навички та знання, які дали мені змогу відчути себе впевнено в обслуговуванні громадян та розв’язанні різноманітних проблем, що стосуються адміністративних послуг.

Під час мого перебування у ЦНАПі я вивчила інформацію про процедури надання різноманітних адмінпослуг, включаючи оформлення документів, реєстрацію та інші аспекти. Також я активно брала участь у взаємодії з мешканцями, вирішуючи їхні питання, надаючи консультації та забезпечуючи їхнє задоволення від отриманих послуг.

Отже, практика у ЦНАПі дала мені можливість не лише отримати професійний досвід у сфері надання адміністративних послуг, але й поглибити розуміння важливості ефективної комунікації з мешканцями щодо їхніх потреб. Такий досвід буде корисним у моїй майбутній професійній діяльності та сприятиме подальшому розвитку моєї кар’єри в цій галузі».

Фото із практики Фото із практики