«Європейський тиждень місцевої демократії» в Інституті права, психології та інноваційної освіти

ІППО Львівської політехніки
в аудиторії

18 жовтня 2019 року в Навчально-науковому інституті права, психології та інноваційної освіти в межах «Європейського тижня місцевої демократії» відбулася зустріч студентів-правників з депутатом Львівської міської ради Уляною Пак та начальником відділу громадського партнерства Орестом Файфуркою.

Студентів ознайомили зі структурою міської ради, розповіли про особливості застосування статуту територіальної громади, а також окреслили головні інструменти громадської участі у справах міста.

Після обговорення всім студентам запропонували об’єднатися в групи й за допомогою інструментів громадської участі розв’язати кілька проблем, зокрема створення молодіжного простору, перейменування вулиці, питання вигулу собак тощо.

Майбутніх правників також зацікавили можливістю проходження стажування у Львівській міській раді.

«Європейський тиждень місцевої демократії» в ІППО «Європейський тиждень місцевої демократії» в ІППО «Європейський тиждень місцевої демократії» в ІППО «Європейський тиждень місцевої демократії» в ІППО «Європейський тиждень місцевої демократії» в ІППО «Європейський тиждень місцевої демократії» в ІППО «Європейський тиждень місцевої демократії» в ІППО