«Якщо геолог розумно пояснить нам, що таке Земля...»: книжкова новинка ІГДГ, кафедр ІГД і КГМ

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Наведено результати дослідження фігури, гравітаційного поля, тривимірного розподілу густини та напруженого стану Землі і планет земної групи. Головну увагу приділено розробці теоретичних методів, що охоплюють аналітично-числовий опис гравітаційного поля, математичному моделюванню геодинамічної еволюції фігури Землі та Марса, дослідженню ролі ротаційних факторів у перебігу різномасштабних геодинамічних процесів, інтерпретації результатів вивчення гравітаційного поля планет земної групи у зв’язку з тривимірним розподілом густини, визначенню градієнтів розподілу аномальної густини, що спричиняють гравітаційну конвекцію мас.

Для наукових працівників, аспірантів та магістрів, студентів старших курсів, які спеціалізуються в геодезії, геофізиці, геології та планетарній геодинаміці.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки