Визначено переможців Конкурсу «Найкращий молодий вчений року» за результатами 2020 року

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених
Заставка конкурсу

Завершився щорічний Конкурс «Найкращий молодий вчений року», оголошений відповідно до наказу № 78-1-10 від 22 лютого 2021 року «Про проведення Конкурсу «Найкращий молодий вчений року» та Положення про щорічний конкурс «Найкращий молодий вчений року».

Переможцями Конкурсу «Найкращий молодий вчений року» Національного університету «Львівська політехніка» (за результатами 2020 року) визнано таких осіб (за номінаціями).

• Архітектура та будівництво – к.т.н., асистент кафедри будівельних конструкцій та мостів Вегера Павло Іванович (Інститут будівництва та інженерних систем, ІБІС).
  • Інформаційні науки, телекомунікації – к.т.н., докторант кафедри телекомунікацій Бешлей Микола Іванович (Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки, ІТРЕ).
  • Електроніка та комп’ютерна техніка – к.т.н., докторант кафедри електронних приладів Іванюк Христина Богданівна (Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки, ІТРЕ).
  • Науки про Землю та сталий розвиток – к.с.-г.н., докторант кафедри екології та збалансованого природокористування Тимчук Іван Степанович (Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола, ІСТР).
  • Інженерія та автоматика – д.т.н., професор, професор кафедри захисту інформації Опірський Іван Романович (Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, ІКТА).
  • Математика, фізика та хімія – к.т.н., старший науковий співробітник, ДБ/Варізон при кафедрі загальної фізики Семків Ігор Володимирович (Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, ІМФН).
  • Матеріалознавство – аспірант кафедри напівпровідникової електроніки Греб Василь Миколайович (Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки, ІТРЕ).
  • Гуманітарні науки: історія, філософія, право, соціологія, соціальна робота, політологія – к.і.н., доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Білущак Тетяна Миколаївна (Інститут гуманітарних та соціальних наук, ІГСН).
  • Суспільні науки: економіка та менеджмент – PhD, асистент кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Сокіл Оксана Павлівна (Інститут адміністрування та післядипломної освіти, ІАПО).
  • Гуманітарні науки: мовознавство, культурологія, мистецтвознавство і дизайн – к.т.н., доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Федушко Соломія Степанівна (Інститут гуманітарних та соціальних наук, ІГСН).

Переможців конкурсу буде нагороджено дипломами «Найкращий молодий вчений року» у відповідних номінаціях та премійовано.