Виробнича практика студентів кафедри хімічної технології силікатів у сучасних реаліях

Кафедра хімічної технології силікатів Львівської політехніки
Фото із практики

Підготовка спеціалістів у галузі технології силікатів неможлива без узагальнення й удосконалення здобутих студентами теоретичних знань, практичних умінь і навичок у виробничих умовах.

Студенти групи ХТ-43 четвертого курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти мають змогу проходити практику на сучасному підприємстві ПП «Кераміка ЛЕО», яке виготовляє продукцію на основі керамічних матеріалів та скла під торговим брендом Kotto Сeramiсa. В реальних умовах діючого підприємства студенти ознайомились із методами підготовки сировинних матеріалів, формування напівфабрикатів та їхнього випалювання на сучасному обладнанні. Методи декорування виробів вражають різноманітністю технічних способів, що дає змогу виготовляти її на рівні мистецьких творів.

Спільна робота навчального закладу та виробництва дасть змогу підготувати фахівців у галузі технології силікатів на рівні європейських стандартів.