Випускники Технологічного фахового коледжу Львівської політехніки одержали дипломи

Технологічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із заходу

В актовій залі Відокремленого структурного підрозділу «Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам спеціальностей: «Правознавство», «Комп’ютерна інженерія», «Комп’ютерні науки» та «Дизайн».

З вірою у перемогу і прекрасне майбутнє України студенти зустріли свій випускний. Розділити хвилюючий і водночас радісний момент разом із випускниками до коледжу завітали викладачі, батьки та друзі винуватців свята.

Церемонія розпочалася з хвилини мовчання за загиблими воїнами, полеглими під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету й територіальної цілісності України і мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

З вітальним словом до випускників звернувся заступник директора коледжу з навчальної роботи Мар’ян Підвальний. Випускників привітали завідувачі відділень коледжу й куратори випускних груп.

Опісля відбулась найбільш очікувана подія – вручення дипломів.

Спасибі Збройним Силам України за можливість організувати це свято!