Найбільше випускників шкіл Львова, що склали ЗНО-2019 на 200 балів, планують навчатися в УКУ та Політехніці

За матеріалами порталу «Твоє місто»
вступники

У Львові випускникам, які склали зовнішнє незалежне оцінювання на 200 балів, вручили грошові премії. 30 абітурієнтів, що мають найвищий бал із одного предмета, отримали від міста сертифікат на 5 тисяч гривень. А Максим Процик, у якого по 200 балів із фізики та математики, – 10 тисяч гривень.

Загалом серед абітурієнтів найбільше охочих отримувати вищу освіту в Українському католицькому університеті та в Національному університеті «Львівська політехніка». П’ятеро планують вступати до Львівського національного університету імені Івана Франка, троє хочуть бути лікарями, а ще троє їдуть на навчання за кордон.