Випускники кафедри міжнародної інформації за кордоном активно захищають Україну в західних медіа

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Допомогти нашій армії та Україні зараз може кожен охочий, незалежно від того, де перебуває.

Випускники кафедри міжнародної інформації Національного університету «Львівська політехніка» за кордоном, з перших днів виявляючи громадянську позицію та фахову підготовку, активно захищають Україну в західних медіа.

Зокрема, випускник кафедри Сергій Грушай брав участь у мітингу біля Капітолію Остіна, США, з проханням відключити SWIFT для країни-терориста Росії. В інтерв’ю телеканалу FOX 7 Austin Сергій розповів про ситуацію в Україні та підкреслив, що відключення SWIFT і захист українського неба – нагальне питання захисту української держави.

Також у США, перед Білим домом у Вашингтоні, випускник Олександр Чопик разом із дружиною дали інтерв’ю норвезькому каналу щодо очікування рішучих дій від Байдена та загрозу подальшої експансії на Захід. Олександр згадав про заборону нападати будь-як на цивільне або мирне населення, яка діє під час війни відповідно до Женевської конвенції про захист цивільного населення.

Докладніше – на сторінках кафедри міжнародної інформації у соціальних мережах:

Сергій Грушай Олександр Чопик