25 липня 2022 року випускники-бакалаври кафедри напівпровідникової електроніки Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Львівської політехніки одержали дипломи зі спеціальності «Мікро- та наносистемна техніка».
Колектив кафедри щиро вітає своїх студентів зі здобуттям дипломів, зичить цікавих професійних ідей, успішних життєвих проектів та мирного неба в квітучій Україні, а також запрошує на навчання в магістратуру!
![Фото з одержання дипломів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/7/26/para/gallery/npe-img20220725223306164.jpg?itok=19ziS_Y0)
![Фото з одержання дипломів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/7/26/para/gallery/npe-img20220725223315363.jpg?itok=60U9NQTd)
![Фото з одержання дипломів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/7/26/para/gallery/npe-img20220725223320818.jpg?itok=VMC7X7QT)